Od początku 2000 roku do końca 2019 jako Marcato a od początku 2020 roku już jako Korporacja KGL wspieramy rozwój firm, dostarczając im najwyższej jakości opakowania. Doświadczenie zdobyliśmy współpracując z przedsiębiorcami z różnych sektorów: mięsnego, cukierniczego, owocowo-warzywnego, jajczarskiego, ale także technicznego. Dzięki nowoczesnemu i zaawansowanemu parkowi maszynowemu, możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane procesy technologiczne, takie jak: ekstruzja, termoformowanie, etykietowanie, wklejanie wkładek absorpcyjnych, nadruk czy regranulacja.

Korporacja KGL wraz z FFK Moulds stanowi Grupę KGL – polską grupę kapitałową zajmującą się dystrybucją polimerów, produkcją opakowań z tworzyw sztucznych oraz produkcją narzędzi produkcyjnych (form) dla technologii termoformingu oraz wtrysku. Dzięki tej współpracy zyskaliśmy dostęp do szerokiej gamy renomowanych surowców z lokalnych magazynów, a nasi klienci mogą liczyć na realizacje dostaw nawet w ciągu 24h, wspólne projektowanie nowych wyrobów, doradztwo materiałowe oraz – co najważniejsze – niezawodność i pewność realizacji kontraktów.

Od lat kierujemy się niezmiennie kilkoma wartościami, które nadają sens naszej codziennej pracy:

SILNY ZESPÓŁ

SILNY ZESPÓŁ

Wierzymy, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w ludzi. Dlatego zapewniamy wszystkim naszym pracownikom bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, a także wspieramy ich w dążeniu do ciągłego rozwoju. Wiemy bowiem, że to właśnie umiejętności, pasja oraz zaangażowanie zespołu są gwarancją naszego sukcesu.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Ciągle patrzymy w przyszłość. Nie tylko dlatego, że widzimy w tym sens istnienia firmy, ale przede wszystkim dlatego, że jesteśmy jej pasjonatami. Każdego dnia pracujemy nad unowocześnianiem Korporacji KGL, aby móc dostarczać naszym klientom najbardziej innowacyjne i oryginalne rozwiązania.

DOSKONAŁE PRODUKTY

DOSKONAŁE PRODUKTY

Produkt doskonały to taki, który pozbawiony jest wad. Aby go uzyskać, tworzymy prototypy i poddajemy je wnikliwym testom laboratoryjnym. Standardem w naszej codziennej pracy jest utrzymywanie najwyższych norm dotyczących produkcji, BHP oraz higieny, która jest tak ważna dla wielu naszych klientów.

TROSKA O ŚRODOWISKO

TROSKA O ŚRODOWISKO

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką ponosimy za środowisko, w którym żyjemy na co dzień. Dlatego dążymy do tego, aby w 100 % wykorzystywać wewnątrz firmy wszystkie zużyte w czasie produkcji surowce. Jest to możliwe dzięki skutecznie działającym procesom segregacji, recyklingu oraz regranulacji.